Whois

Türkiye’nin en büyük domain sorgulama sitesi

Bu siteyi kullandığınızda bu sayfada belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaksınız.

Gizlilik

Whois.com.tr istatiksel amaçlar dışında kişisel bilgi toplamamaktadır. Sistemin genelinde ancak gerekli olduğunda kişisel bilgileriniz istenecektir (üyelik gibi).

Whois.com.tr eğer varsa toplamış olduğu bilgileri üçüncü taraflarla izniniz dışında paylaşmayacaktır. Fakat üçüncü tarafların whois sisteminden zaten elde edebilecekleri bilgileri sistemimiz üzerinden izinsiz olarak elde etmelerinden her ne kadar engellenmeye çalışılacaksa da Whois.com.tr sorumlu değildir.

Whois.com.tr, sorgulamalarla ya da sizin belirtmenizle elde edeceği e-posta, telefon numarası, adres gibi bilgileri istenmeyen e-posta ve diğer istenmeyen ve yasadışı faaliyetler için kullanmayacaktır.

Sorgu sonuçları elverdiğince e-posta toplama işlemlerine karşı korunmaktadır. Sistem üzerinden e-posta adresi gibi bilgilerin toplanması ve bu bilgilerin spam gibi kötü amaçlarla kullanımı yasaktır.

Ziyaretçi olarak sizin de e-posta adresi gibi bilgilerinizi mümkün olduğunca açık halde yazmaktan kaçınarak ve diğer yöntemlerle kötü amaçlı kullanımlardan kendinizi korumanızı tavsiye ederiz.

Whois.com.tr, üye girişi, tercihlerinizin saklanması ve deneyiminizin iyileştirilmesi için bilgisayarınıza çerez (ler) gönderebilir.

Kullanım Sözleşmesi

Whois.com.tr, sunduğu bilgilerin doğru olması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Yine de sisteminin sunduğu bilgilerin doğruluğu garanti edilemez.

Whois.com.tr sisteminin kullanımından doğan herhangi bir zarar ya da yan etkiden Whois.com.tr sorumlu değildir.

Whois.com.tr sisteminden herhangi yöntemle toplu veri toplamak ve toplanan verileri başka bir sistemde kullanmak yasaktır.

Herhangi bir yasal durumda bulunulan yerin kanunları ve uluslararası kanunlar geçerlidir.

Beşikçiler caddesi Beşikçiler Apt. B Blok No:43 K: 1 D: 4 Osmangazi / BURSA
Tel: 0(224) 225 41 44-45 Faz: 0(224) 223 26 58
www.bizimisimiz.com.tr info@bizimisimiz.com.tr